27 Mart 2006

donusbirazdan anahtar kapida cevrilecek ve beni almaya gelicek gun ortasi, ofisden izin aldi son gunumde yarim gun dahi olsa benimle olabilsin diye.Kofte yaptim, cok sever, hazirlayip koydum dolaba, kizartip yer, belki firinda pisirir, beceremez yemek isini, yine ready meallere donecek, sagliksiz, ve ben onu dusunup ne yedi bu aksam acaba diye endiselenicem ,zayifliycak bak, ben hazirlamazsam yemek aklina gelmez ki.

Ekmek de yaptim, bu hamur isi insanin ruh haliyle ilgili olmali, ustu asagi dogru coktu iste biraz, hafifce de yandi( benim ruhum da oyle bak hafif yanik bugun),olsun tadi hala guzel, yer beni hatirlar, o doysun ben doyarim.

birazdan gelicek, hazirlanmaliyim, bavulum hazir yarin sabah ki ucaga, hoscakal Londra, cok yakinda gorusmek istiyorum senle,arayi acma...

I miss you already L, please dont let me go..

6 Yorum:

Anonymous L dedi ki...

Dont go babe, your my all. Stay and look after me . Pleeeze dont go :((

11:30 ÖS  
Blogger Oya Kayacan dedi ki...

Kim geliyor, kim gidiyor, sabah sabah herşeyi birbirine karıştırdım sevgili Neslihan. Misafire yaptığın yemeklere bayıldım. İnegöl yanına o kuskus nefis gitmiştir. Ben ham yerim, ham ham, pek de severim. Hele prosciutto crudo. Off derim.

9:58 ÖÖ  
Anonymous nes london dedi ki...

ben gıttım Oya ablacım,daha dogrusu geldım Istanbula ,memlekete,kafan karısmasın:)

5:22 ÖS  
Blogger Sndrfknella dedi ki...

Baştan okumaya başladım buraya gelince burnum sızladı, boğazım düğümşendi :((( Hele de L.'nin commentini okuyunca içim acıdı. Neyse ki azıcık da olsa sonlardan da okumuştum da aklım rahat ;)

Sevgiler :)))

4:48 ÖS  
Blogger Sinan dedi ki...

I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

I bet Kinect will not be magical either.

sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

11:18 ÖS  
Anonymous Adsız dedi ki...

╚► http://www.turkseksizlee.blogspot.com

6:17 ÖÖ  

Yorum Gönder

Kaydol: Kayıt Yorumları [Atom]

Bu yayına verilen bağlantılar:

Bağlantı Oluştur

<< Ana Sayfa